Lista de start – cupa Aqua Life

Lista de start pentru Cupa Aqua Life – Editia a-VII-a (03 Jun 2018 – 03 Jun 2018)
Ziua 1 – Sesiunea 1
1 1. 50m picioare crawl (5 – 8 ani) M
Culoar Sportiv An nastere
Seria numarul: 1
3 Mereuta Rares 2012
4 Dogariu Darius Mihai 2012
5 Botezatu David Cristian 2012
Seria numarul: 2
2 Toma Emil Patric 2012
3 Grujdin Radu Alexandru 2012
4 Constantinica Denis 2012
5 Cruceru David 2012
6 Serboiu Mihai Alexandru 2012
7 Savescu Daryus Andrei 2012
Seria numarul: 3
1 Necula David 2012
2 Luchian Matei 2012
3 Antone Alexandru 2012
4 Stan Luca Andrei 2013
5 Constantin Damian 2012
6 Costei Sebastian 2011
7 Baragan Stefan 2012
8 Agrina Roland 2011
2 2. 50m picioare crawl (5 – 8 ani) F
Culoar Sportiv An nastere
Seria numarul: 1
1 Girnicianu Maria Rebeca 2012
2 Cretu Daria 2013
3 Ion Sofia 2012
4 Iordan Carina 2010
5 Gavril Sofia 2013
6 Luca Maia 2011
7 Gherghe Bianca 2013
8 Ciocodei Laura 2010
Seria numarul: 2
1 Tan Alara 2010
2 Balan Alexandra 2013
3 Dumitrache Alissa 2012
4 Ana Ileana Domnica 2012
5 Chelsoi Elisa 2010
6 Checiu Maria 2013
7 Calin Alexia 2013
8 Iordan Anastasia 2013
3 3. 50 metri liber (0 – 99 ani) M
Culoar Sportiv An nastere
Seria numarul: 1
2 Constantinica Denis 2012
3 Gheorghe Alexandru 2007
4 Grujdin Radu Alexandru 2012
5 Serban Mihai 2011
6 Koszti Razvan 2008
7 Pavlicheanu Vlad 2009
Seria numarul: 2
1 Toma Emil Patric 2012
2 Savescu Daryus Andrei 2012
3 Dogariu Darius Mihai 2012
4 Staicu Toma Alexandru 2011
5 Botezatu David Cristian 2012
6 Oprea Darius Christian 2011
7 Voicu Stefan Marian 2010
8 Serboiu Mihai Alexandru 2012
Seria numarul: 3
1 Anghel Luca 2009
2 Necula David 2012
3 Stoica Stefan 2002
4 Sofron Bogdan 2006
5 Radulescu Horia 2006
6 Popovici Luca 2010
7 Agrina Roland 2011
8 Melinte Mattyas Stefan 2011
Seria numarul: 4
1 Alexe Rares 2010
2 Bojescu Robert 2010
3 Harnagea David 2007
4 Costei Sebastian 2011
5 Raducanu Cristian 2008
6 Luchian Stefan 2008
7 Postu Mihnea Ionut 2008
8 Tunsoiu Darius 2010
Seria numarul: 5
1 Bisoc Andrei 2007
2 Iordache Robert Andrei 2011
3 Duna Alexandru George 2010
4 Nicolae Andrei Alexandru 2010
5 Cazan Matei 2010
6 Stanescu Florian Cristian 2009
7 Ghita Paul Matei 2011
8 Paraschiv Razvan 2007
4 4. 50 metri liber (0 – 99 ani) F
Culoar Sportiv An nastere
Seria numarul: 1
2 Balasa Alexandra 2007
3 Lazar Maria 2008
4 Roman Alina 2005
5 Visan Daniela 2006
6 Gherghe Eva Maria 2007
7 Ciocodei Laura 2010
Seria numarul: 2
1 Martin Diana Maria 2011
2 Ana Ileana Domnica 2012
3 Ionescu Andreea Laura 2010
4 Chelsoi Elisa 2010
5 Bortosu Maria 2006
6 Luca Maia 2011
7 Girnicianu Maria Rebeca 2012
8 Ion Rebeca 2007
Seria numarul: 3
1 Radulescu Diana 2009
2 Tan Alara 2010
3 Horn Eliza Violeta 2010
4 Anghelescu Andreea 2007
5 Iordan Carina 2010
6 Mitria Raluca 2009
7 Tanase Ioana 2010
8 Dumitrache Alissa 2012
Seria numarul: 4
1 Chivu Alexia Maria 2010
2 Iancu Samyra Mihaela 2010
3 Ghitescu Maria Bianca 2010
4 Peruzzare Alexandra 2010
5 Mihai  Alexia 2010
6 Pinzari Ariana 2010
7 Călinoiu Maria Alexandra 2011
8 Paraschiv Maria 2005
5 5. 200 metri liber (0 – 99 ani) M
Culoar Sportiv An nastere
Seria numarul: 1
1 Stanciu Victor Mihai 2008
2 Dan Mario Cristian 2007
3 Dumitru Andrei 2008
4 Boboc David 2008
5 Maselusa Denis Mihai 2007
6 Marcu Alexandru 2007
7 Ene Cristian 2003
Seria numarul: 2
1 Burtan Luca 2006
2 Iordache Matei 2007
3 Rotaru Petru 2008
4 Rotaru Luca Stefan 2006
5 Dumitrache David Andrei 2007
6 Degeratu David 2008
7 Bezer Bogdan 2008
8 Angheloiu Ionut 2006
6 6. 200 metri liber (0 – 99 ani) F
Culoar Sportiv An nastere
Seria numarul: 1
2 Iancu Andreea Bianca 2008
3 Savulescu Maria 2008
4 Nitescu Eva Maria 2007
5 Traistaru Amalia Andreea 2007
6 Costea Mihaela Izabella 2008
7 7. 50 metri bras (0 – 99 ani) M
Culoar Sportiv An nastere
Seria numarul: 1
3 Luchian Stefan 2008
4 Koszti Razvan 2008
5 Anghel Luca 2009
6 Pavlicheanu Vlad 2009
Seria numarul: 2
1 Serban Mihai 2011
2 Oprea Darius Christian 2011
3 Melinte Mattyas Stefan 2011
4 Harnagea David 2007
5 Ghita Paul Matei 2011
6 Staicu Toma Alexandru 2011
7 Voicu Stefan Marian 2010
8 Gheorghe Alexandru 2007
Seria numarul: 3
1 Popovici Luca 2010
2 Radulescu Horia 2006
3 Tunsoiu Darius 2010
4 Postu Mihnea Ionut 2008
5 Alexe Rares 2010
6 Sofron Bogdan 2006
7 Stoica Stefan 2002
8 Raducanu Cristian 2008
Seria numarul: 4
1 Bisoc Andrei 2007
2 Cazan Matei 2010
3 Stanescu Florian Cristian 2009
4 Nicolae Andrei Alexandru 2010
5 Duna Alexandru George 2010
6 Iordache Robert Andrei 2011
7 Paraschiv Razvan 2007
8 Bojescu Robert 2010
8 8. 50 metri bras (0 – 99 ani) F
Culoar Sportiv An nastere
Seria numarul: 1
2 Radulescu Diana 2009
3 Martin Diana Maria 2011
4 Roman Alina 2005
5 Ion Rebeca 2007
6 Ghitescu Maria Bianca 2010
Seria numarul: 2
1 Lazar Maria 2008
2 Balasa Alexandra 2007
3 Tanase Ioana 2010
4 Paraschiv Maria 2005
5 Mitria Raluca 2009
6 Horn Eliza Violeta 2010
7 Gherghe Eva Maria 2007
8 Visan Daniela 2006
Seria numarul: 3
1 Ionescu Andreea Laura 2010
2 Călinoiu Maria Alexandra 2011
3 Pinzari Ariana 2010
4 Peruzzare Alexandra 2010
5 Mihai  Alexia 2010
6 Chivu Alexia Maria 2010
7 Iancu Samyra Mihaela 2010
8 Anghelescu Andreea 2007
9 9. 100 metri liber (0 – 99 ani) M
Culoar Sportiv An nastere
Seria numarul: 1
2 Bazgan Matei Andrei 2009
3 Manita Eduard 2009
4 Constantin Luca 2009
5 Stan Stefan 2009
6 Ciocanaru Antonio Alexandru 2009
7 Popescu Mihai 2009
Seria numarul: 2
1 Nae Gabriel 2009
2 Oh Cristian 2009
3 Rosu Rares 2009
4 Ciobanu Gabriel 2009
5 Tatulea Rares 2009
6 Ciobanu Mihai 2009
7 Marin Andrei 2009
8 Ghenu Andrei 2009
10 10. 100 metri liber (0 – 99 ani) F
Culoar Sportiv An nastere
Seria numarul: 1
3 Elisei Bianca 2009
4 Horn Clara Maria 2009
5 Mitina Anastasia 2009
11 11. 50m picioare spate (5 – 8 ani) M
Culoar Sportiv An nastere
Seria numarul: 1
3 Mereuta Rares 2012
4 Dogariu Darius Mihai 2012
5 Botezatu David Cristian 2012
Seria numarul: 2
2 Toma Emil Patric 2012
3 Grujdin Radu Alexandru 2012
4 Constantinica Denis 2012
5 Cruceru David 2012
6 Serboiu Mihai Alexandru 2012
7 Savescu Daryus Andrei 2012
Seria numarul: 3
1 Necula David 2012
2 Luchian Matei 2012
3 Antone Alexandru 2012
4 Stan Luca Andrei 2013
5 Constantin Damian 2012
6 Costei Sebastian 2011
7 Baragan Stefan 2012
8 Agrina Roland 2011
12 12. 50m picioare spate (5 – 8 ani) F
Culoar Sportiv An nastere
Seria numarul: 1
1 Girnicianu Maria Rebeca 2012
2 Cretu Daria 2013
3 Ion Sofia 2012
4 Iordan Carina 2010
5 Gavril Sofia 2013
6 Luca Maia 2011
7 Gherghe Bianca 2013
8 Ciocodei Laura 2010
Seria numarul: 2
1 Tan Alara 2010
2 Balan Alexandra 2013
3 Dumitrache Alissa 2012
4 Ana Ileana Domnica 2012
5 Chelsoi Elisa 2010
6 Checiu Maria 2013
7 Calin Alexia 2013
8 Iordan Anastasia 2013
13 13. 50 metri spate (0 – 99 ani) M
Culoar Sportiv An nastere
Seria numarul: 1
3 Dan Mario Cristian 2007
4 Koszti Razvan 2008
5 Constantinica Denis 2012
Seria numarul: 2
1 Serban Mihai 2011
2 Serboiu Mihai Alexandru 2012
3 Voicu Stefan Marian 2010
4 Oprea Darius Christian 2011
5 Savescu Daryus Andrei 2012
6 Toma Emil Patric 2012
7 Grujdin Radu Alexandru 2012
8 Gheorghe Alexandru 2007
Seria numarul: 3
1 Botezatu David Cristian 2012
2 Melinte Mattyas Stefan 2011
3 Agrina Roland 2011
4 Pavlicheanu Vlad 2009
5 Necula David 2012
6 Anghel Luca 2009
7 Staicu Toma Alexandru 2011
8 Dogariu Darius Mihai 2012
Seria numarul: 4
1 Stoica Stefan 2002
2 Sofron Bogdan 2006
3 Alexe Rares 2010
4 Bojescu Robert 2010
5 Postu Mihnea Ionut 2008
6 Tunsoiu Darius 2010
7 Radulescu Horia 2006
8 Popovici Luca 2010
Seria numarul: 5
1 Harnagea David 2007
2 Costei Sebastian 2011
3 Bisoc Andrei 2007
4 Stanescu Florian Cristian 2009
5 Ghita Paul Matei 2011
6 Paraschiv Razvan 2007
7 Raducanu Cristian 2008
8 Luchian Stefan 2008
Seria numarul: 6
1 Duna Alexandru George 2010
2 Nicolae Andrei Alexandru 2010
3 Maselusa Denis Mihai 2007
4 Dumitrache David Andrei 2007
5 Iordache Matei 2007
6 Marcu Alexandru 2007
7 Cazan Matei 2010
8 Iordache Robert Andrei 2011
14 14. 50 metri spate (0 – 99 ani) F
Culoar Sportiv An nastere
Seria numarul: 1
1 Balasa Alexandra 2007
2 Lazar Maria 2008
3 Roman Alina 2005
4 Martin Diana Maria 2011
5 Ion Rebeca 2007
6 Visan Daniela 2006
7 Gherghe Eva Maria 2007
8 Ciocodei Laura 2010
Seria numarul: 2
1 Ana Ileana Domnica 2012
2 Luca Maia 2011
3 Chelsoi Elisa 2010
4 Radulescu Diana 2009
5 Dumitrache Alissa 2012
6 Ionescu Andreea Laura 2010
7 Horn Eliza Violeta 2010
8 Girnicianu Maria Rebeca 2012
Seria numarul: 3
1 Tan Alara 2010
2 Paraschiv Maria 2005
3 Iordan Carina 2010
4 Călinoiu Maria Alexandra 2011
5 Bortosu Maria 2006
6 Anghelescu Andreea 2007
7 Mitria Raluca 2009
8 Tanase Ioana 2010
Seria numarul: 4
1 Iancu Samyra Mihaela 2010
2 Pinzari Ariana 2010
3 Peruzzare Alexandra 2010
4 Traistaru Amalia Andreea 2007
5 Nitescu Eva Maria 2007
6 Mihai  Alexia 2010
7 Ghitescu Maria Bianca 2010
8 Chivu Alexia Maria 2010
15 15. 100 metri bras (0 – 99 ani) M
Culoar Sportiv An nastere
Seria numarul: 1
2 Stanciu Victor Mihai 2008
3 Boboc David 2008
4 Bazgan Matei Andrei 2009
5 Stan Stefan 2009
6 Ciocanaru Antonio Alexandru 2009
Seria numarul: 2
1 Rotaru Petru 2008
2 Constantin Luca 2009
3 Popescu Mihai 2009
4 Manita Eduard 2009
5 Dumitru Andrei 2008
6 Bezer Bogdan 2008
7 Ene Cristian 2003
8 Degeratu David 2008
Seria numarul: 3
1 Oh Cristian 2009
2 Ciobanu Gabriel 2009
3 Marin Andrei 2009
4 Ciobanu Mihai 2009
5 Ghenu Andrei 2009
6 Tatulea Rares 2009
7 Rosu Rares 2009
8 Nae Gabriel 2009
16 16. 100 metri bras (0 – 99 ani) F
Culoar Sportiv An nastere
Seria numarul: 1
2 Costea Mihaela Izabella 2008
3 Elisei Bianca 2009
4 Horn Clara Maria 2009
5 Mitina Anastasia 2009
6 Savulescu Maria 2008
7 Iancu Andreea Bianca 2008
17 17. 50 metri fluture (0 – 99 ani) M
Culoar Sportiv An nastere
Seria numarul: 1
3 Iordache Robert Andrei 2011
4 Anghel Luca 2009
5 Luchian Stefan 2008
Seria numarul: 2
1 Koszti Razvan 2008
2 Serban Mihai 2011
3 Oprea Darius Christian 2011
4 Melinte Mattyas Stefan 2011
5 Staicu Toma Alexandru 2011
6 Voicu Stefan Marian 2010
7 Gheorghe Alexandru 2007
Seria numarul: 3
1 Harnagea David 2007
2 Pavlicheanu Vlad 2009
3 Radulescu Horia 2006
4 Tunsoiu Darius 2010
5 Sofron Bogdan 2006
6 Stoica Stefan 2002
7 Raducanu Cristian 2008
8 Ghita Paul Matei 2011
Seria numarul: 4
1 Postu Mihnea Ionut 2008
2 Bisoc Andrei 2007
3 Popovici Luca 2010
4 Duna Alexandru George 2010
5 Stanescu Florian Cristian 2009
6 Paraschiv Razvan 2007
7 Bojescu Robert 2010
8 Alexe Rares 2010
Seria numarul: 5
1 Cazan Matei 2010
2 Stan Stefan 2009
3 Ciocanaru Antonio Alexandru 2009
4 Constantin Luca 2009
5 Manita Eduard 2009
6 Popescu Mihai 2009
7 Bazgan Matei Andrei 2009
8 Nicolae Andrei Alexandru 2010
Seria numarul: 6
1 Ghenu Andrei 2009
2 Nae Gabriel 2009
3 Rosu Rares 2009
4 Ciobanu Gabriel 2009
5 Oh Cristian 2009
6 Tatulea Rares 2009
7 Ciobanu Mihai 2009
8 Marin Andrei 2009
18 18. 50 metri fluture (0 – 99 ani) F
Culoar Sportiv An nastere
Seria numarul: 1
3 Radulescu Diana 2009
4 Chivu Alexia Maria 2010
5 Călinoiu Maria Alexandra 2011
Seria numarul: 2
2 Martin Diana Maria 2011
3 Roman Alina 2005
4 Lazar Maria 2008
5 Visan Daniela 2006
6 Ion Rebeca 2007
7 Ghitescu Maria Bianca 2010
Seria numarul: 3
1 Tanase Ioana 2010
2 Mitria Raluca 2009
3 Anghelescu Andreea 2007
4 Ionescu Andreea Laura 2010
5 Bortosu Maria 2006
6 Paraschiv Maria 2005
7 Horn Eliza Violeta 2010
8 Gherghe Eva Maria 2007
Seria numarul: 4
1 Horn Clara Maria 2009
2 Mitina Anastasia 2009
3 Mihai  Alexia 2010
4 Peruzzare Alexandra 2010
5 Elisei Bianca 2009
6 Pinzari Ariana 2010
7 Iancu Samyra Mihaela 2010
8 Balasa Alexandra 2007
19 19. 100 metri spate (0 – 99 ani) M
Culoar Sportiv An nastere
Seria numarul: 1
1 Stanciu Victor Mihai 2008
2 Boboc David 2008
3 Stan Stefan 2009
4 Rotaru Petru 2008
5 Degeratu David 2008
6 Rotaru Luca Stefan 2006
7 Ciocanaru Antonio Alexandru 2009
Seria numarul: 2
1 Bezer Bogdan 2008
2 Angheloiu Ionut 2006
3 Dumitru Andrei 2008
4 Manita Eduard 2009
5 Bazgan Matei Andrei 2009
6 Burtan Luca 2006
7 Popescu Mihai 2009
8 Constantin Luca 2009
Seria numarul: 3
1 Ghenu Andrei 2009
2 Nae Gabriel 2009
3 Ciobanu Gabriel 2009
4 Rosu Rares 2009
5 Oh Cristian 2009
6 Tatulea Rares 2009
7 Marin Andrei 2009
8 Ciobanu Mihai 2009
20 20. 100 metri spate (0 – 99 ani) F
Culoar Sportiv An nastere
Seria numarul: 1
2 Costea Mihaela Izabella 2008
3 Elisei Bianca 2009
4 Horn Clara Maria 2009
5 Mitina Anastasia 2009
6 Savulescu Maria 2008
7 Iancu Andreea Bianca 2008
21 21. 200 metri mixt (0 – 99 ani) M
Culoar Sportiv An nastere
Seria numarul: 1
3 Maselusa Denis Mihai 2007
4 Marcu Alexandru 2007
5 Angheloiu Ionut 2006
Seria numarul: 2
2 Rotaru Luca Stefan 2006
3 Ene Cristian 2003
4 Dumitrache David Andrei 2007
5 Dan Mario Cristian 2007
6 Iordache Matei 2007
7 Burtan Luca 2006
22 22. 200 metri mixt (0 – 99 ani) F
Culoar Sportiv An nastere
Seria numarul: 1
4 Traistaru Amalia Andreea 2007
5 Nitescu Eva Maria 2007