Lista rezultate – cupa Aqua Life 2018

Lista de rezultate pentru Cupa Aqua Life – Editia a-VII-a (03 Jun 2018 – 03 Jun 2018)
Sesiunea 1
1 1. 50m picioare crawl 2013 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Stan Luca Andrei 2013 02:32:05
1 1. 50m picioare crawl 2012 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Luchian Matei 2012 01:09:68
2 Baragan Stefan 2012 01:33:54
3 Mereuta Rares 2012 01:38:93
4 Cruceru David 2012 01:41:89
5 Constantin Damian 2012 02:31:33
6 Antone Alexandru 2012 99:99:99
1 1. 50m picioare crawl 2012 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Dogariu Darius Mihai 2012 01:10:01
2 Savescu Daryus Andrei 2012 01:12:84
3 Toma Emil Patric 2012 01:15:01
4 Botezatu David Cristian 2012 01:26:66
5 Serboiu Mihai Alexandru 2012 01:30:19
6 Constantinica Denis 2012 01:32:02
7 Necula David 2012 01:56:54
8 Grujdin Radu Alexandru 2012 01:57:75
1 1. 50m picioare crawl 2011 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Costei Sebastian 2011 01:07:23
2 Agrina Roland 2011 01:54:37
2 2. 50m picioare crawl 2013 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Cretu Daria 2013 01:22:86
2 Balan Alexandra 2013 01:30:43
3 Checiu Maria 2013 01:34:03
4 Gavril Sofia 2013 01:45:21
5 Ion Sofia 2012 01:48:46
6 Calin Alexia 2013 01:56:61
7 Gherghe Bianca 2013 03:01:29
8 Iordan Anastasia 2013 99:99:99
2 2. 50m picioare crawl 2012 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Ion Sofia 2012 01:48:46
2 Chelsoi Elisa 2012 02.00.36
2 2. 50m picioare crawl 2012 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Girnicianu Maria Rebeca 2012 01:19:75
2 Dumitrache Alissa 2012 01:59:55
3 Ana Ileana Domnica 2012 02:25:64
2 2. 50m picioare crawl 2011 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Luca Maia 2011 99:99:99
2 2. 50m picioare crawl 2010 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Ciocodei Laura 2010 01:07:57
2 Chelsoi Elisa 2010 02:00:36
Iordan Carina 2010 99:99:99
Tan Alara 2010 99:99:99
3 3. 50 metri liber 2012 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Toma Emil Patric 2012 01:07:11
2 Savescu Daryus Andrei 2012 01:08:83
3 Dogariu Darius Mihai 2012 01:08:89
4 Constantinica Denis 2012 01:10:19
5 Necula David 2012 02:12:70
3 3. 50 metri liber 2011 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Costei Sebastian 2011 00:55:01
2 Agrina Roland 2011 01:56:60
3 3. 50 metri liber 2011 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Iordache Robert Andrei 2011 00:43:66
2 Melinte Mattyas Stefan 2011 00:50:00
3 Serban Mihai 2011 00:57:54
4 Staicu Toma Alexandru 2011 01:01:09
Ghita Paul Matei 2011 99:99:99
Oprea Darius Christian 2011 99:99:99
3 3. 50 metri liber 2010 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Cazan Matei 2010 00:41:16
2 Bojescu Robert 2010 00:48:06
3 Nicolae Andrei Alexandru 2010 00:48:26
4 Duna Alexandru George 2010 00:48:84
5 Alexe Rares 2010 00:52:67
6 Popovici Luca 2010 00:54:96
7 Tunsoiu Darius 2010 00:57:47
8 Voicu Stefan Marian 2010 01:14:03
3 3. 50 metri liber 2009 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Pavlicheanu Vlad 2009 01:06:35
Stanescu Florian Cristian 2009 99:99:99
Anghel Luca 2009 99:99:99
3 3. 50 metri liber 2008 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Raducanu Cristian 2008 00:43:86
2 Koszti Razvan 2008 00:45:89
3 Luchian Stefan 2008 00:57:08
Postu Mihnea Ionut 2008 99:99:99
3 3. 50 metri liber 2007 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Paraschiv Razvan 2007 00:54:87
2 Bisoc Andrei 2007 00:55:74
3 Harnagea David 2007 01:04:86
Gheorghe Alexandru 2007 99:99:99
3 3. 50 metri liber 2006 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Radulescu Horia 2006 01:10:19
Sofron Bogdan 2006 99:99:99
3 3. 50 metri liber 2002 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Stoica Stefan 2002 00:43:13
4 4. 50 metri liber 2012 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Girnicianu Maria Rebeca 2012 01:27:26
2 Ana Ileana Domnica 2012 02:06:18
Dumitrache Alissa 2012 99:99:99
4 4. 50 metri liber 2011 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Călinoiu Maria Alexandra 2011 00:55:76
2 Martin Diana Maria 2011 01:02:63
Luca Maia 2011 99:99:99
4 4. 50 metri liber 2010 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Ciocodei Laura 2010 01:01:54
Iordan Carina 2010 99:99:99
Tan Alara 2010 99:99:99
4 4. 50 metri liber 2010 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Peruzzare Alexandra 2010 00:39:64
2 Constantin Bianca 2010 00.42.06
3 Pinzari Ariana 2010 00:45:85
4 Mihai  Alexia 2010 00:48:09
5 Ghitescu Maria Bianca 2010 00:50:13
6 Iancu Samyra Mihaela 2010 00:57:38
7 Ionescu Andreea Laura 2010 00:58:35
8 Horn Eliza Violeta 2010 00:59:04
9 Chivu Alexia Maria 2010 01:05:31
10 Tanase Ioana 2010 01:51:77
4 4. 50 metri liber 2009 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Radulescu Diana 2009 01:02:60
2 Anghelescu Andreea 2009 01.14.75
3 Mitria Raluca 2009 01:16:31
4 4. 50 metri liber 2008 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Lazar Maria 2008 01:05:55
4 4. 50 metri liber 2007 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Gherghe Eva Maria 2007 00:44:95
2 Ion Rebeca 2007 00:51:47
3 Balasa Alexandra 2007 00:57:54
4 Anghelescu Andreea 2007 01:14:75
4 4. 50 metri liber 2006 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Visan Daniela 2006 00:43:62
2 Bortosu Maria 2006 00:52:15
4 4. 50 metri liber 2005 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
5 Roman Alina 2005 00:46:79
16 Paraschiv Maria 2005 01:01:66
5 5. 200 metri liber 2008 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Rotaru Petru 2008 02:39:99
2 Boboc David 2008 02:59:33
3 Bezer Bogdan 2008 03:03:60
4 Degeratu David 2008 03.04.50
5 Stanciu Victor Mihai 2008 03:05:59
6 Dumitru Andrei 2008 03:20:80
5 5. 200 metri liber 2007 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Dumitrache David Andrei 2007 02:55:41
2 Maselusa Denis Mihai 2007 02:57:11
3 Marcu Alexandru 2007 03:18:32
Dan Mario Cristian 2007 99:99:99
Iordache Matei 2007 99:99:99
5 5. 200 metri liber 2006 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Rotaru Luca Stefan 2006 02:28:20
9 Burtan Luca 2006 03:07:51
10 Angheloiu Ionut 2006 03:12:36
6 6. 200 metri liber 2008 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Costea Mihaela Izabella 2008 03:34:53
2 Iancu Andreea Bianca 2008 03:40:17
3 Savulescu Maria 2008 03:50:69
6 6. 200 metri liber 2007 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Nitescu Eva Maria 2007 02:54:04
2 Traistaru Amalia Andreea 2007 03:05:88
7 7. 50 metri bras 2011 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Iordache Robert Andrei 2011 00:59:69
2 Melinte Mattyas Stefan 2011 01:13:96
2 Serban Mihai 2011 01:13:96
4 Ghita Paul Matei 2011 01:20:85
5 Staicu Toma Alexandru 2011 01:36:82
6 Oprea Darius Christian 2011 02:02:71
7 7. 50 metri bras 2010 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Bojescu Robert 2010 00:56:01
2 Duna Alexandru George 2010 00:59:56
3 Nicolae Andrei Alexandru 2010 01:03:24
4 Popovici Luca 2010 01:08:61
5 Cazan Matei 2010 01:12:50
6 Alexe Rares 2010 01:29:38
7 Voicu Stefan Marian 2010 01:43:88
7 7. 50 metri bras 2009 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Pavlicheanu Vlad 2009 01:40:08
Anghel Luca 2009 99:99:99
Stanescu Florian Cristian 2009 99:99:99
7 7. 50 metri bras 2008 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Raducanu Cristian 2008 01:04:94
2 Koszti Razvan 2008 01:13:54
3 Luchian Stefan 2008 01:23:19
Postu Mihnea Ionut 2008 99:99:99
7 7. 50 metri bras 2007 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Paraschiv Razvan 2007 01:00:79
2 Bisoc Andrei 2007 01:10:72
3 Harnagea David 2007 01:37:53
Gheorghe Alexandru 2007 99:99:99
7 7. 50 metri bras 2006 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Radulescu Horia 2006 01:15:68
Sofron Bogdan 2006 99:99:99
7 7. 50 metri bras 2002 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Stoica Stefan 2002 00:58:29
8 8. 50 metri bras 2011 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Călinoiu Maria Alexandra 2011 01:14:74
2 Martin Diana Maria 2011 01:40:46
8 8. 50 metri bras 2010 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Peruzzare Alexandra 2010 00:56:15
2 Pinzari Ariana 2010 01:00:07
3 Constantin Bianca 2010 01:00:22
4 Mihai  Alexia 2010 01:02:47
5 Ionescu Andreea Laura 2010 01:06:28
6 Ghitescu Maria Bianca 2010 01:07:00
7 Horn Eliza Violeta 2010 01:07:39
8 Iancu Samyra Mihaela 2010 01:07:68
9 Chivu Alexia Maria 2010 01:10:07
10 Tanase Ioana 2010 01:41:30
8 8. 50 metri bras 2009 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Radulescu Diana 2009 01:16:03
2 Anghelescu Andreea 2009 01.33.17
3 Mitria Raluca 2009 02:10:68
8 8. 50 metri bras 2008 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Lazar Maria 2008 01:21:68
8 8. 50 metri bras 2007 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Ion Rebeca 2007 00:55:43
2 Balasa Alexandra 2007 01:14:09
3 Gherghe Eva Maria 2007 01:14:32
4 Anghelescu Andreea 2007 01:33:17
8 8. 50 metri bras 2006 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Visan Daniela 2006 00:54:05
8 8. 50 metri bras 2005 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Paraschiv Maria 2005 01:01:37
2 Roman Alina 2005 01:05:88
9 9. 100 metri liber 2009 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Tatulea Rares 2009 01:16:72
2 Ciobanu Gabriel 2009 01:18:25
3 Rosu Rares 2009 01:20:62
4 Nae Gabriel 2009 01:22:11
5 Oh Cristian 2009 01:22:41
6 Ghenu Andrei 2009 01:26:48
7 Marin Andrei 2009 01:27:15
8 Manita Eduard 2009 01:37:90
9 Constantin Luca 2009 01:39:07
10 Bazgan Matei Andrei 2009 01:40:08
11 Stan Stefan 2009 01:42:68
12 Popescu Mihai 2009 01:44:96
Ciocanaru Antonio Alexandru 2009 99:99:99
Ciobanu Mihai 2009 99:99:99
10 10. 100 metri liber 2009 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Elisei Bianca 2009 01:40:31
2 Mitina Anastasia 2009 01:40:44
3 Horn Clara Maria 2009 02:04:04
11 11. 50m picioare spate 2013 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Stan Luca Andrei 2013 02:09:10
11 11. 50m picioare spate 2012 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Luchian Matei 2012 01:22:38
2 Baragan Stefan 2012 01:43:12
3 Mereuta Rares 2012 01:51:28
4 Cruceru David 2012 01:53:56
5 Constantin Damian 2012 02:06:48
Antone Alexandru 2012 99:99:99
11 11. 50m picioare spate 2012 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Toma Emil Patric 2012 01:25:67
2 Dogariu Darius Mihai 2012 01:25:84
3 Savescu Daryus Andrei 2012 01:32:71
4 Serboiu Mihai Alexandru 2012 01:35:84
5 Botezatu David Cristian 2012 01:37:38
6 Grujdin Radu Alexandru 2012 01:48:60
7 Constantinica Denis 2012 01:51:66
8 Necula David 2012 01:58:25
11 11. 50m picioare spate 2011 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Costei Sebastian 2011 01:22:41
2 Agrina Roland 2011 01:50:51
12 12. 50m picioare spate 2013 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Cretu Daria 2013 01:37:50
2 Calin Alexia 2013 01:43:48
3 Balan Alexandra 2013 01:43:68
4 Gavril Sofia 2013 01:50:13
5 Checiu Maria 2013 02:02:54
6 Gherghe Bianca 2013 02:06:63
Iordan Anastasia 2013 99:99:99
12 12. 50m picioare spate 2012 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Ion Sofia 2012 01:51:70
2 Chelsoi Elisa 2012 01:55:78
12 12. 50m picioare spate 2012 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Girnicianu Maria Rebeca 2012 01:29:42
2 Dumitrache Alissa 2012 01:53:57
3 Ana Ileana Domnica 2012 01:56:00
12 12. 50m picioare spate 2011 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
Luca Maia 2011 99:99:99
12 12. 50m picioare spate 2010 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Iordan Carina 2010 01:11:14
2 Ciocodei Laura 2010 01:11:67
Tan Alara 2010 99:99:99
13 13. 50 metri spate 2012 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Savescu Daryus Andrei 2012 01:05:26
2 Dogariu Darius Mihai 2012 01:08:61
3 Toma Emil Patric 2012 01:26:57
4 Botezatu David Cristian 2012 01:28:40
5 Grujdin Radu Alexandru 2012 01:30:08
6 Serboiu Mihai Alexandru 2012 01:30:09
7 Necula David 2012 01:30:18
Constantinica Denis 2012 99:99:99
13 13. 50 metri spate 2011 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Costei Sebastian 2011 01:24:60
2 Agrina Roland 2011 01:34:76
13 13. 50 metri spate 2011 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Iordache Robert Andrei 2011 00:54:18
2 Melinte Mattyas Stefan 2011 00:55:63
3 Serban Mihai 2011 00:57:96
4 Ghita Paul Matei 2011 01:03:52
5 Staicu Toma Alexandru 2011 01:04:85
Oprea Darius Christian 2011 99:99:99
13 13. 50 metri spate 2010 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Bojescu Robert 2010 00:54:13
2 Cazan Matei 2010 00:54:82
3 Duna Alexandru George 2010 00:54:96
4 Nicolae Andrei Alexandru 2010 00:55:65
5 Alexe Rares 2010 00:58:15
6 Popovici Luca 2010 01:00:11
7 Voicu Stefan Marian 2010 01:10:97
8 Tunsoiu Darius 2010 01:17:98
13 13. 50 metri spate 2009 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Pavlicheanu Vlad 2009 01:03:58
Stanescu Florian Cristian 2009 99:99:99
Anghel Luca 2009 99:99:99
13 13. 50 metri spate 2008 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Raducanu Cristian 2008 00:53:92
2 Koszti Razvan 2008 00:55:31
3 Luchian Stefan 2008 00:58:09
Postu Mihnea Ionut 2008 99:99:99
13 13. 50 metri spate 2007 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Bisoc Andrei 2007 00:57:49
2 Harnagea David 2007 01:04:50
3 Paraschiv Razvan 2007 01:05:45
Gheorghe Alexandru 2007 99:99:99
13 13. 50 metri spate 2007 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Maselusa Denis Mihai 2007 00:40:95
2 Dumitrache David Andrei 2007 00:41:82
3 Marcu Alexandru 2007 00:51:78
4 Dan Mario Cristian 2007 00:52:15
13 13. 50 metri spate 2006 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Radulescu Horia 2006 01:04:05
13 13. 50 metri spate 2002 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Stoica Stefan 2002 00:48:24
14 14. 50 metri spate 2011 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
Luca Maia 2011 99:99:99
14 14. 50 metri spate 2011 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Martin Diana Maria 2011 01:03:07
2 Călinoiu Maria Alexandra 2011 01:04:03
14 14. 50 metri spate 2010 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Ciocodei Laura 2010 01:08:28
Iordan Carina 2010 99:99:99
Tan Alara 2010 99:99:99
14 14. 50 metri spate 2010 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Peruzzare Alexandra 2010 00:49:20
2 Pinzari Ariana 2010 00:52:55
3 Mihai  Alexia 2010 00:52:67
4 Ghitescu Maria Bianca 2010 00:58:90
5 Ionescu Andreea Laura 2010 01:01:58
6 Iancu Samyra Mihaela 2010 01:02:87
7 Horn Eliza Violeta 2010 01:03:42
8 Constantin Bianca 2010 01.11.14
9 Tanase Ioana 2010 01:28:22
14 14. 50 metri spate 2009 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Radulescu Diana 2009 01:10:99
2 Anghelescu Andreea 2009 01.18.49
3 Mitria Raluca 2009 01:22:41
14 14. 50 metri spate 2008 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Lazar Maria 2008 01:10:53
14 14. 50 metri spate 2007 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Gherghe Eva Maria 2007 00:56:64
2 Ion Rebeca 2007 00:56:65
3 Balasa Alexandra 2007 01:05:75
4 Anghelescu Andreea 2007 01:18:49
14 14. 50 metri spate 2007 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Nitescu Eva Maria 2007 00:40:91
2 Traistaru Amalia Andreea 2007 00:43:03
14 14. 50 metri spate 2006 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Visan Daniela 2006 00:49:37
2 Bortosu Maria 2006 01:15:23
14 14. 50 metri spate 2005 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Roman Alina 2005 00:57:44
2 Paraschiv Maria 2005 01:10:46
15 15. 100 metri bras 2009 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Ciobanu Gabriel 2009 01:43:03
2 Marin Andrei 2009 01:45:81
3 Oh Cristian 2009 01:50:88
4 Ghenu Andrei 2009 01:52:10
5 Nae Gabriel 2009 01:52:60
6 Tatulea Rares 2009 01:53:99
7 Rosu Rares 2009 01:54:44
8 Bazgan Matei Andrei 2009 02:13:33
9 Popescu Mihai 2009 02:18:60
10 Constantin Luca 2009 02:26:89
11 Manita Eduard 2009 02:30:24
12 Stan Stefan 2009 02:36:50
Ciocanaru Antonio Alexandru 2009 99:99:99
Ciobanu Mihai 2009 99:99:99
15 15. 100 metri bras 2008 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Rotaru Petru 2008 01:32:20
2 Degeratu David 2008 01:44:24
3 Boboc David 2008 01:53:08
4 Stanciu Victor Mihai 2008 01:55:21
5 Dumitru Andrei 2008 02:05:13
6 Bezer Bogdan 2008 02:26:62
15 15. 100 metri bras 12013 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Ene Cristian 12013 01:37:76
16 16. 100 metri bras 2009 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Mitina Anastasia 2009 02:13:91
2 Elisei Bianca 2009 02:18:66
3 Horn Clara Maria 2009 02:32:67
16 16. 100 metri bras 2008 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Iancu Andreea Bianca 2008 01:54:85
2 Savulescu Maria 2008 02:05:23
3 Costea Mihaela Izabella 2008 02:16:29
17 17. 50 metri fluture 2011 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Iordache Robert Andrei 2011 00:59:31
2 Melinte Mattyas Stefan 2011 01:06:06
3 Ghita Paul Matei 2011 01:24:59
4 Serban Mihai 2011 01:25:25
5 Staicu Toma Alexandru 2011 01:29:87
Oprea Darius Christian 2011 99:99:99
17 17. 50 metri fluture 2010 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Duna Alexandru George 2010 00:56:32
2 Bojescu Robert 2010 00:58:31
3 Cazan Matei 2010 00:59:24
4 Nicolae Andrei Alexandru 2010 01:03:65
5 Alexe Rares 2010 01:04:50
6 Popovici Luca 2010 01:12:72
7 Tunsoiu Darius 2010 01:36:81
8 Voicu Stefan Marian 2010 02:00:41
17 17. 50 metri fluture 2009 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Pavlicheanu Vlad 2009 01:31:79
Stanescu Florian Cristian 2009 99:99:99
Anghel Luca 2009 99:99:99
17 17. 50 metri fluture 2009 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Ciobanu Gabriel 2009 00:39:77
2 Oh Cristian 2009 00:40:60
3 Tatulea Rares 2009 00:41:15
4 Nae Gabriel 2009 00:41:46
5 Rosu Rares 2009 00:42:00
6 Marin Andrei 2009 00:43:21
7 Ghenu Andrei 2009 00:48:35
8 Constantin Luca 2009 00:56:75
9 Stan Stefan 2009 00:57:16
10 Manita Eduard 2009 00:58:13
11 Bazgan Matei Andrei 2009 01:00:33
12 Popescu Mihai 2009 01:02:12
Ciocanaru Antonio Alexandru 2009 99:99:99
17 17. 50 metri fluture 2008 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Raducanu Cristian 2008 01:05:96
2 Koszti Razvan 2008 01:20:66
3 Luchian Stefan 2008 01:33:55
Postu Mihnea Ionut 2008 99:99:99
17 17. 50 metri fluture 2007 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Paraschiv Razvan 2007 01:23:68
2 Bisoc Andrei 2007 01:31:12
3 Harnagea David 2007 01:34:19
Gheorghe Alexandru 2007 99:99:99
17 17. 50 metri fluture 2006 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Radulescu Horia 2006 01:21:79
Sofron Bogdan 2006 99:99:99
17 17. 50 metri fluture 2002 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Stoica Stefan 2002 00:54:67
18 18. 50 metri fluture 2011 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Călinoiu Maria Alexandra 2011 01:20:40
Martin Diana Maria 2011 99:99:99
18 18. 50 metri fluture 2010 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Peruzzare Alexandra 2010 00:49:05
2 Mihai  Alexia 2010 00:57:23
3 Constantin Bianca 2010 01.01.05
4 Pinzari Ariana 2010 01:03:39
5 Horn Eliza Violeta 2010 01:07:29
6 Iancu Samyra Mihaela 2010 01:09:31
7 Ionescu Andreea Laura 2010 01:13:08
8 Chivu Alexia Maria 2010 01:34:82
9 Tanase Ioana 2010 01:44:17
18 18. 50 metri fluture 2009 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Radulescu Diana 2009 01:30:56
2 Angelescu Andreea 2009 01.52.64
3 Mitria Raluca 2009 01:59:17
18 18. 50 metri fluture 2009 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Elisei Bianca 2009 00:54:31
2 Mitina Anastasia 2009 00:54:78
3 Horn Clara Maria 2009 01:07:02
18 18. 50 metri fluture 2008 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Lazar Maria 2008 01:26:93
18 18. 50 metri fluture 2007 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Ion Rebeca 2007 00:54:82
2 Gherghe Eva Maria 2007 01:13:14
3 Balasa Alexandra 2007 01:30:34
4 Anghelescu Andreea 2007 01:52:64
18 18. 50 metri fluture 2006 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Visan Daniela 2006 00:54:15
2 Bortosu Maria 2006 01:14:23
18 18. 50 metri fluture 2005 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Paraschiv Maria 2005 01:07:99
2 Roman Alina 2005 01:09:10
19 19. 100 metri spate 2009 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Tatulea Rares 2009 01:28:32
2 Ciobanu Gabriel 2009 01:29:59
3 Oh Cristian 2009 01:32:36
4 Nae Gabriel 2009 01:33:61
5 Rosu Rares 2009 01:34:43
6 Marin Andrei 2009 01:36:96
7 Ghenu Andrei 2009 01:38:84
8 Constantin Luca 2009 01:48:19
9 Stan Stefan 2009 01:51:59
10 Bazgan Matei Andrei 2009 01:53:90
11 Popescu Mihai 2009 02:00:89
12 Manita Eduard 2009 02:06:05
Ciocanaru Antonio Alexandru 2009 99:99:99
Ciobanu Mihai 2009 99:99:99
19 19. 100 metri spate 2008 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Rotaru Petru 2008 01:30:68
2 Boboc David 2008 01:34:68
3 Bezer Bogdan 2008 01:36:50
4 Degeratu David 2008 01:38:58
5 Stanciu Victor Mihai 2008 01:41:05
6 Dumitru Andrei 2008 01:44:58
19 19. 100 metri spate 2006 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Rotaru Luca Stefan 2006 01:19:85
2 Angheloiu Ionut 2006 01:41:98
3 Burtan Luca 2006 01:48:02
20 20. 100 metri spate 2009 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Mitina Anastasia 2009 01:49:68
2 Elisei Bianca 2009 01:53:24
3 Horn Clara Maria 2009 01:58:56
20 20. 100 metri spate 2008 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Costea Mihaela Izabella 2008 01:51:87
2 Savulescu Maria 2008 01:56:98
3 Iancu Andreea Bianca 2008 02:01:06
21 21. 200 metri mixt 2007 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Dumitrache David Andrei 2007 03:10:52
2 Maselusa Denis Mihai 2007 03:16:30
3 Marcu Alexandru 2007 03:47:82
Dan Mario Cristian 2007 99:99:99
Iordache Matei 2007 99:99:99
21 21. 200 metri mixt 2006 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Rotaru Luca Stefan 2006 02:45:70
2 Burtan Luca 2006 03:37:20
3 Angheloiu Ionut 2006 03:45:78
21 21. 200 metri mixt 12013 M
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Ene Cristian 12013 03:02:38
22 22. 200 metri mixt 2007 F
Locul Sportiv An nastere Timp realizat
1 Nitescu Eva Maria 2007 03:08:89
2 Traistaru Amalia Andreea 2007 03:21:21